Wolontariusze działają!!! Mikołajki w Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej

Tradycyjnie w dniu Świętego Mikołaja Wolontariusze „Powiatowego Klubu Ośmiu” przy ZSR w Prudniku zrobili dużą niespodziankę w Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej działającej przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Prudniku.

Do świetlicy zawitał MIKOŁAJ ze Świtą.

Goście zostali przywitani przez dzieci i rodziców piosenkami i fanfarami na cześć Świętego Mikołaja. Każde dziecko wywołane przez Świętego Mikołaja  przekonywało go, że zasługuje na prezent. Były więc wiersze, śpiewy i pląsy oraz wspólna wspaniała zabawa.

Nasi uczniowie i opiekun wolontariuszy otrzymali ciepłe podziękowania:

„Dziękujemy wszystkim  Wolontariuszom  „Powiatowego Klubu Ośmiu” oraz społeczności szkolnej  i gronu pedagogicznemu za sfinansowanie paczek mikołajkowych oraz materiałów do zajęć plastyczno-artystycznych, z których   zostały wykonane ozdoby świąteczne.

Jednak szczególnie pragnie podziękować Pani Bożena Spyrka  Mikołajowi Elżbiecie Hanaczewskiej    i świcie: Katarzynie Oszal, Milenie Pasiut, Oliwii Kubicy oraz opiekunowi mgr Marzannie Zawadzkiej–Ciępce za zorganizowanie  wspaniałych  Mikołajek dzieciom uczęszczającym do Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej działającej przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Prudniku.”

„To dzięki Waszej dobrej woli ten dzień był dla nas naprawdę wyjątkowy.”